Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Szczegóły ogłoszenia

restaurant-1284351_960_720

Koncept technologiczny wykonywany przez zakład ULM dla osób zarządzających lokalami gastronomicznymi

Koncept technologiczny zrobiony przez zakład ULM dla osób zarządzających lokalami gastronomicznymi każdorazowo wykonany jest wyjątkowo dokładnie i nawołuje do najnowszych wymagań, nałożonych przez państwowy inspektoriat sanitarny. Dzięki temu projektowi właściciel lokalu szczególnie zorientowany jest w tym, jak ma własnym lokalem kierować każdego dnia i jakiego stricte wyposażenia wymaga. Eksperci ze wskazanej firmy wykonają plany technologiczne na równi dla nowych działalności, plus dla tych, które powinny być przyszykowane na potrzeby bieżących rekomendacji sanitarnych. Ze względu na to, iż koncept obiektu z branży gastronomicznej zostanie wykonany dobrze, nie ma mowy o dodatkowych opłatach, a kontrola sanepidowska przebiegnie bez niespodzianek. Dodatkowo koncept ten będzie konieczny, gdy będzie chodziło o zaplanowanie a także analizę wydatków dla danego przedsięwzięcia.

W planie będzie wzięte pod uwagę szczegółowe rozmieszczenie konkretnych maszyn oraz wnętrz w lokalu, by stał się on funkcjonalny. To pomoże zoptymalizować pracę w lokalu oraz przekłada się na efektywność pracowników. Dodatkowo, da się dokładnie wyznaczać koszty remontu, jak i koszty związane z zaadoptowaniem nowego obiektu. Nowatorsko opracowane plany technologiczne 2D oraz 3D pozwalają na odzwierciedlenie wszystkich detali. Pracownicy z zakładu ULM zajmą się całością bardzo dokładnie, niczego nie zapominając. Zleceniodawcy mają możliwość u nich potem nabywać sprzęt gastronomiczny taki jak https://ulm.com.pl/i50,projekt-technologiczny.html a także zdecydować się na serwis, o ile pojawi się tego typu potrzeba. W działach: KUCHNIA, ZMYWALNIA, CHŁODNICTWO, BUFET, PIZZERIA, HIGIENA, MEBLE ZE STALI NIERDZEWNEJ, ZASTAWA STOŁOWA, PIECE KONWEKCYJNE, OBRÓBKA MECHANICZNA a także OBRÓBKA TECHNICZNA umieszczone są wyłącznie atestowane produkty. Klienci z ochotą nabywają je od producentów jak na przykład: HENDI, stalgast, edenox, FAGOR, bądź RATIONAL.
+Reklama+

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Lotników 6, Zielona Góra, Polska
Telefon

Informacje o autorze

Alewo

Member since 4 lata ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą