Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Szczegóły ogłoszenia

plumbing-840835__340

Akumulatory i przetwornice dystrybuowane w sklepie www TECHTRON

Akumulatory i przetwornice sprzedawane w sklepie www TECHTRON to sprzęt wysokiej jakości, który świetnie sprawdza się w licznych sytuacjach. Akumulatory bezobsługowe AGM stosowane są szczególnie w aplikacjach zasilania awaryjnego, bądź także podczas prac w terenie jako skuteczne źródło zasilania. Posiadają one idealne wskaźniki, wobec tego postrzegane są za perfekcyjne. Akumulatory te wyróżniają się niemałą żywotnością oraz świetnie dopasowanymi do roli właściwościami. W punkcie sprzedaży produkty rozdzielone są na cztery działy, kiedy chodzi o zasady zastosowania. Są to: Standard Life, na pięć do 8 lat, Standard+ Life, którego czas działania podaje się na 8 do dziesięciu lat, Long Life to produkty, w których żywotność to do dwunastu lat, a Very Long Life to do piętnastu i więcej lat. Następną grupą oferowanych w zaprezentowanym sklepie wyrobów są konwertery mocy. W każdej sytuacji gdy pojawi się obciążenie, przetwornica uruchomi się.

Z tego względu to bardzo dobra przetwornica do urządzeń pracujących cyklicznie. Na każdej przetwornicy można znaleźć napięcie takiego akumulatora, złącze zdalnego sterowania i pilot. Dobrze będzie zapoznać się z wszystkimi instrukcjami. Dane techniczne, jakie można otrzymać to: napięcie wejściowe, napięcie VAC, moc pełna, moc chwilowa, moc ciągła, przebieg napięcia na wyjściu, zabezpieczenia cieplne a także zabezpieczenia nadnapięciowe zasilania. Można także odnaleźć dużo cennych informacji, jak i konsultować własne decyzje o zakupach z pracownikami obsługi klienta.

Posty o https://techtron.pl/p2626,zasilacz-awaryjny-12v-230v-500w-za-tech-500-sf-techtron.html też pomogą w podejmowaniu decyzji. Od prawie 20 lat firma wytwarza najwyższej wartości użytkowej akcesoria, które zaliczają się do niezawodnych. Bardzo dobre rekomendacje dotychczasowych klientów stricte na to wskazują. Dużo rad na temat tego, jakie wyroby wybrać to coś, co najczęściej jest wymieniane.

+Tekst Sponsorowany+

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Wacława Balcerskiego 10/1, 80-299 Gdańsk, Polska
Telefon

Informacje o autorze

Alewo

Member since 4 lata ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą