Szczegóły ogłoszenia

hands-699486__480

Usługi z zakresu psychologii na najwyższym poziomie

Usługi z zakresu psychologii na najwyższym poziomie proponuje Adam Zawielak. Jego usługi ukierunkowane są przede wszystkim do osób dorosłych, które nie dają rady sobie z codziennością. Mogą to być osoby przeżywające kryzys, zmagające się z przewlekłą chorobą, nie radzące sobie ze stresem, osamotnione, ofiary przemocowych zachowań, znajdujące się w toksycznej relacji. Doświadczony psychoterapia Poznań oferuje psychoterapię indywidualną, grupową oraz dla par. Jego usługi dedykowane są także dla firm i mogą to być kursy odwołujące się do rozwoju zawodowego.

Abstrahując od tego, jakiego zakresu ma dotyczyć pomoc, można mieć pewność, że podany psychoterapeuta radzi sobie ze wszystkim znakomicie. Motywuje on do pracowania nad sobą wszystkie osoby świadome tego, jak ważne jest zdrowie psychiczne. Każdy, kto chciałby się świetnie rozumieć, budować idealne kontakty w życiu prywatnym oraz zawodowym a także ma świadomość, jak istotne jest poprawienie jakości życia bez wątpienia dobrze będzie poczuć się w gabinecie doświadczonego psychoterapeuty. W trakcie pierwszego spotkania psychoterapeuta dokładnie zaznajomi się z sytuacją konsumenta i wsłuchuje w jego oczekiwania.

Następnie zdecyduje, w jakim kierunku relacja terapeutyczna ma się rozwinąć, a więc dobierze jej właściwą formę. Psycholog z wieloletnim doświadczeniem ma świadomość, jak pokierować klientami, żeby chcieli oni dążyć do zmiany. W trakcie każdego spotkania zostaje jednocześnie zaangażowany i bezstronny. Wybór odpowiedniej formy pomocy psychologicznej jest znaczący dla dalszego powodzenia terapii, o czym zaprezentowany specjalista wie świetnie.

Ekspert potrafi wszystkich posłuchać, a dialogiem pokieruje bezproblemowo. Pacjenci mogą zgłosić się do niego nie tylko na długą terapię, gdyż podejmie on się również porad indywidualnych. Może też poszerzyć swoją pracę o relację z psychiatrą, o ile stwierdzi, że konkretny pacjent domaga się użycia środków farmakologicznych.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Osiedle Bolesława Chrobrego 1f/146, 60-681 Poznań, Polska
Telefon

Informacje o autorze

Alewo

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą