Szczegóły ogłoszenia

LYKO

Unikalna biżuteria na zamówienie od marki ŁYKO

Spersonalizowana biżuteria na zamówienie od marki ŁYKO to walor, z jakiego marka ta jest znana. Umiejętni jubilerzy to także doradcy, którzy zawsze wskażą, na co opłaca się zdecydować. Wysokiej jakości biżuteria premium, o jakiej można dowiedzieć się pod adresem jubilerlyko.pl to doskonała propozycja dla pań pewnych siebie, którym zależy na tym, aby mieć do wyboru wyłącznie to, co prezentuje najwyższą jakość. Jeżeli w takim razie ktokolwiek chce mieć lub chce wręczyć bliskiej osobie pierścionek, bransoletkę, naszyjnik albo kolczyki, to powinien umawiać się na spotkanie ze specjalistami. Zwykle dotyczy to biżuterii na specjalne okazje, obrączek a także pierścionków zaręczynowych. Zlecenie będzie realizowane od projektu aż po gotowy wyrób.

Jubilerzy dowiedzą się, jakie są wymagania wobec biżuterii, a następnie robią bazowy szkic. Dopasują materiał, typ kamieni i rozmiary. Nawet najbardziej złożone marzenia pod kątem biżuterii nie będą dla nich wyzwaniem. Kiedy akceptowany będzie pierwszy szkic rysunkowy, to wykonany zostanie potem projekt trójwymiarowy. Użycie innowacyjnych technologii jest ważne dla ŁYKO, bo jubilerzy wiedzą o tym, że biżuteria ma służyć klientkom przez długi czas. Na projekcie biżuteria będzie prezentowała się dokładnie tak jak ma wyglądać. Po akceptacji projektu w pracowni ŁYKO będą zrobione określone produkty. Na stronie tutaj można zobaczyć katalog i nim się inspirować.

Można też w tym samym czasie za pośrednictwem formularza zgłosić się na spotkanie. Warto też przejrzeć firmowego bloga o biżuterii premium. Jubilerzy dokładnie zapoznają wymagania zamawiających, a później dobierają do ich stylu, upodobań i osobowości kamienie szlachetne. Sprawdzą wyroby z wielu krajów, żeby w 100% spełniać oczekiwania zleceniodawców. W efekcie biżuteria zrobiona jest starannie i może dodać posiadaczkom urody. ŁYKO kreuje standardy w polskim jubilerstwie.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Tadeusz Kościuszki 103/2u, Wrocław, Polska
Telefon

Informacje o autorze

Alewo

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą