Szczegóły ogłoszenia

plank-2054729__480

Treningi personalnie dopasowane do ćwiczących

Treningi personalnie dopasowane do ćwiczących organizowane są w szczecińskim Centrum Treningu Funkcjonalnego. Informacje w temacie sprzedaży karnetów udostępnione są na witrynie oraz w social mediach Centrum Treningu Funkcjonalnego. Propozycja usług w takim miejscu obejmuje treningi: personalne, fitness, workout oraz karate. Treningi fitness to: TBC, Step & Shape, Shape, Joga i Zumba. W kategorii Workout w głównej mierze oferowany jest trening funkcjonalny. Jego celem jest poprawa funkcji motorycznych w określonej dyscyplinie sportu albo w życiu.

Trening funkcjonalny opracowany jest dla każdej grupy wiekowej. Dodatkowo, realizowany jest także trening motoryczny. Jest on dedykowany głównie dla sportowców i ma za zadanie polepszenie formy sportowej i kondycji zdrowotnej zawodników. W rezultacie, obniża się ryzyko pojawienia kontuzji, polepsza całościową sprawność ukierunkowaną pod określoną dyscyplinę oraz polepsza osiągnięcia konkretnego sportowca. W dziedzinie Workoutu oferowany jest także Crossfit, mający za zadanie przygotować ciało do tego, by było silniejsze, szybkie i sprawniejsze.

Można także zapisać się na ćwiczenia do grupy Workouts of the Day. Ma ona za zadanie udoskonalenie uprzednio poznanych elementów Crossfit. Podwyższona jest także ich intensywność. Wszystkie ćwiczenia w fitness szczecin odbywają się pod okiem doświadczonych trenerów. Można zdecydować się na zajęcia w grupach lub też na indywidualne ćwiczenia z trenerem z określonej dyscypliny. Centrum Treningu Funkcjonalnego to miejsce, w jakim można przygotowywać się do ekstremalnego biegu z przeszkodami. Dodatkowo, można także zapisać się na masaże ciała: w stylu klasycznym, sportowe, zdrowotne i odprężające. Unowocześnione Centrum Treningu Funkcjonalnego w Szczecinie jest miejscem zapewniającym zachowanie dobrej kondycji zdrowotnej, w komfortowej i bezstresowej atmosferze. W klubie ćwiczą osoby w każdym wieku, o różnej kondycji fizycznej. Doświadczeni trenerzy czuwają nad ćwiczącymi w myśl motto: „Dobry trening zajmuje się nie obiektem, ale duchem człowieka i emocjami człowieka”.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Juliusza Słowackiego 17a, 71-899 Szczecin, Polska
Telefon

Informacje o autorze

Alewo

Member since 10 miesięcy ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą