Szczegóły ogłoszenia

plank-2054729__480

Trening EMS opracowany pod opieką doświadczonych trenerów z EMS GOLD

Trening EMS opracowany pod okiem doświadczonych trenerów z EMS GOLD przynosi sporo dobrych efektów. Elektrostymulacja jest bezpieczna i jest produktywna, co motywuje do ćwiczenia w ems wrocław o wiele większą liczbę osób. Na początku trenerzy konsultują się z zainteresowanym na temat jego zdrowia i efektów, jakie zamierza on pozyskać po treningach EMS. Po zebraniu najważniejszych informacji zaprezentowany jest indywidualny plan działania, dotyczący częstotliwości oraz zakresu ćwiczeń.

Za każdym razem trening nie jest dłuższy aniżeli 30 minut. To pozwoli znaleźć czas na ćwiczenia nawet wyjątkowo zapracowanym osobom. Mało tego, trenerzy personalni skupiają się na tym, by przygotować właściwie zbilansowane rozkłady żywieniowe dla osób, z którymi współpracują. Są także motywacją dla osób, które na początku mają wątpliwości albo nie mają wystarczająco silnej woli. Ich ukierunkowanie pomaga w pozyskaniu doskonałych efektów. Trenerzy do osób ćwiczących podchodzą indywidualnie, wobec czego można oczekiwać doskonałych rezultatów. To osoby, które podpowiedzą również, jak prowadzić na co dzień zdrowy styl życia. Elektrostymulacja mięśni jest znacznie bardziej ceniona.

Wraz z treningiem personalnym zapewnia znacznie większą produktywność niż pozostałe formy treningu. To, że rozkład treningowy jest indywidualnie dopasowany do wyznaczonych osób dobrze poświadcza o wskazanym studio. Dodatkowa stymulacja mięśni pozwala prędzej uzyskać wyniki, jakich się wymaga. To lepsze niż tradycyjny trening fitness albo zajęcia na siłowni. W trakcie treningów jakie wspiera elektrostymulacja nie ma mowy o przeciążeniach stawów, powstaniu wad postawy oraz kontuzjach.

Jeśli więc tylko nie ma przeciwwskazań, to warto wpisać na treningi. Niedługi, aczkolwiek wzmożony wysiłek bardzo dobrze oddziałuje na sylwetkę. Trening na podstawie elektrostymulacji pozwala zauważyć zmianę na lepsze już po czterech treningach.

Dane kontaktowe

Informacje o autorze

Alewo

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą