Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Szczegóły ogłoszenia

auto-1291491__480 — kopia — kopia

Szybkie formalności i wypłaty gotówki realizowane w skupie pojazdów Divi

Prędko realizowane transakcje realizowane w skupie samochodów Divi działającym na terenie Wrocławia są sporym walorem tego zakładu i sprawiają, iż właściciele samochodów chętnie kierują się właśnie tutaj, gdy mają pojazd do sprzedaży, a planują to robić natychmiast, bezproblemowo i bez poświęcenia na to własnego czasu. To stricte jest w stanie im zapewnić skup aut Wrocław, a więc nie jest zaskakujące, iż tak sporo osób do tego miejsca się skieruje. Skup z długoletnim doświadczeniem kupuje auta nie tylko od klientów prywatnych, lecz również od właścicieli firm.

Przyjęte są auta wielu marek i dowolne modele, wobec czego kierowcy nie muszą się obawiać, iż kiedy kierują się do tego miejsca, to ich samochód nie będzie wzięty pod uwagę. Wystarczy nawiązać kontakt z osobami zatrudnionymi w skupie i przyjechać na miejsce, a kiedy pojazd nie działa, to specjaliści pojawią się pod podanym adresem. Jeśli zaś ktokolwiek zamierza załatwić sprawę internetowo, to wystarczy, iż doda fotografię auta. Eksperci zobaczą wszystkie informacje, przyjrzą się zdjęciom i na takiej podstawie będą proponować wycenę. Zajmują się oni też formalnościami.

Kiedy tylko nie ma żadnych przeszkód, to jeszcze tego samego dnia można finalizować transakcję. Gotówkę za zbycie pojazdu kierowca otrzymuje do ręki i wtedy też samochód staje się własnością skupu. Zapisy w umowie są zgodne z prawem i czytelne, a więc nie ma żadnych wątpliwości odnośnie legalności w podejmowanych przez ekspertów z Divi czynności. Wszystkie operacje handlowe zabezpieczone są umową kupna – sprzedaży, jaką można podpisać w każdym czasie, ponieważ skup działa przez cały tydzień. Kierowcy, jacy decydują się na to, aby oddać samochód do skupu mogą spodziewać się najatrakcyjniejszych cen na rynku wrocławskim. W skupie przyjmuje się zwykle auta sprawne, lecz można również oddać samochody: powypadkowe, zardzewiałe, bez ważnego OC i przeglądu, a także samochody w wersji angielskiej.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Ślężna 86, 53-306 Wrocław, Polska
Telefon

Informacje o autorze

Alewo

Member since 3 lata ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą