Szczegóły ogłoszenia

coffee-1839734__480
0 Reviews
Nowe

Sklep internetowy, w jakim można kupić najnowsze a także używane sprzęty do wykorzystania w gastronomii

Sklep internetowy, w jakim można kupić nowe a także używane sprzęty do wykorzystania w gastronomii, a więc Gastro Rental, chwali się w branży doskonałą opinią. Sprzęt używany sprawdzi się, gdy kupujący nie ma środków na to, by zakupić najnowszy sprzęt gastronomiczny. Można wybierać urządzenia na wynajem, dostępne w korzystnych cenach. Używany sprzęt dla gastronomii zwykle wykorzystywany był przez kilka. Jest sprzedawany lub wynajmowany w doskonałym stanie, co pozwoli z niego od razu korzystać.

Dostępne produkty przeznaczone do branży gastronomicznej są po serwisie. Można zaopatrywać się w końcówki serii, lecz też w maszyny po targach. Dla licznych klientów znaczące jest to, że sprzętu nie trzeba kupować, ponieważ wynajmuje się go.

Reguły wypożyczenia stół mroźniczy powystawowy wyznaczone są w taki sposób, żeby było to korzystne dla klienta. Restaurtorzy, którzy chcieliby skorzystać ze sprawnego sprzętu, bez jakiegokolwiek przestoju w kuchni firmowej sporo na tym mogą zyskać. Poza sprzętem można wypożyczać inne elementy marki GASTROPOLERKI. To niezawodne maszyny do polerowania sztućców oraz kieliszków.

Klienci mogą w tym sklepie zakupić także piece. Przed podejmowaniem decyzji o zakupie albo o wypożyczeniu mają okazję za darmo sprawdzić skuteczność pieców. Testy rezerwuje się online. Z rozbudowanej oferty korzystają w takim razie wszyscy przedsiębiorcy powiązani z gastronomią. Domeną firmy są piece konwekcyjne a także konwekcyjno – parowe. Sprawdzają się one w: restauracjach, barach, oraz w stołówkach. Jednocześnie klienci mogą zaopatrywać się w gadżety do pieców: podstawy pod piece i okapy wentylacyjne. Dostępny jest sprzęt grzewczy: lampy do podgrzewania, kuchenki gazowe, podgrzewacze do parówek, kuchenki indukcyjne, tostery oraz witryny grzewcze. Klienci mogą kupować też używane i nowe zmywarki gastronomiczne. W obiektach gastronomicznych wykorzystuje się powszechnie: przystawki do mięsa, nacinarki elektryczne, urządzenia do tarcia, miksery, sokowirówki, prasy do hamburgerów, roboty kuchenne albo przystawki do wyrabiania hamburgerów.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Firmowa 12, 62-023 Robakowo, Polska
Telefon

Informacje o autorze

Alewo

Member since 8 miesięcy ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą