Szczegóły ogłoszenia

Reguły współpracy z S – Car

Reguły współpracy z S – Car

Reguły współpracy z S – Car są ustalone od samego początku. I z tego powodu kierowcy czują się bezpiecznie, kiedy zdecydują się na kontakt dokładnie z tą marką oferującą skup samochodów Rzeszów, gdyż marka ta jest liderem. Firma wyspecjalizowana w odkupie aut używanych w całej Polsce może chwalić się nad wyraz dobrymi wynikami.

Dlatego może samochody od właścicieli odebrać w bardzo krótkim czasie. Samochody odkupione są bez znaczenia na stan techniczny i rok produkcji.

Każdy, kto chciałby szybko i za gotówkę odsprzedać własny pojazd, musi kontaktować się z S – Car. Wycena ustalana jest szybko, bez przeszkód i uczciwie z doświadczonymi pracownikami. Specjaliści wyceniający samochody zestawiają ofertę kierowcy do podobnych propozycji w katalogach co najmniej trzech serwisów z ogłoszeniami. Zaproponowana kwota odkupu zawiera już koszt podatków i przewozu auta z miejsca odbioru. Doliczana jest również od razu prowizja od transakcji. Po tym, jak S – Car odkupi auto, dokonuje selekcji czy samochód będzie wyznaczony do złomowania, na części albo do kolejnej sprzedaży. Klient za samochód ma każdorazowo zaproponowaną wysoką możliwą sumę, adekwatną do kondycji technicznej odkupowanego pojazdu i potwierdzoną na serwisach motoryzacyjnych.

Biuro obsługi klienta jest do dyspozycji interesantów. Przedsiębiorstwo S – Car ma dziesięć lat doświadczenia na rynku skupowania samochodów. Dlatego chwali się sporą renomą. Jako pośrednik w sprzedaży samochodów na terenie całej Polski jest liderem. Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hummer, Hyuandai, Kia, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peuegot, Porsche, Renault, Rover, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen - to tylko niektóre ze skupowanych modeli. Jeśli chodzi o przewożenie samochodów ciężarowych to również nie ma z tym kłopotu, gdyż lawety dopasowane są do dowolnego rodzaju pojazdów.

Informacje o autorze

Alewo

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą