Szczegóły ogłoszenia

bios
0 Reviews
Nowe

P.H.U BIOS – dezynsekcja

Sfinalizowanie deratyzacji w miejscowości niesie za sobą wielkie korzyści materialne i zdrowotne dla wszystkich naszych kontrahentów. Zagrożenia połączone z gryzoniami znikają wspólnie z pozbyciem się gryzoni. Ta idealna usługa jest w pełni bezpieczna i dostosowana do danej sytuacji po inauguracyjnych analizach. Podejmujemy takie działania, by żaden gryzoń nie przedostał się do pomieszczenia, nie zaczął migrować pomiędzy pomieszczeniami oraz nie rozpoczął rozmnażania, jakie nastąpiłoby w niezwykle szybkim tempie. Nasze ekipy DDD wykonujące deratyzację myszy oraz szczurów, deratyzacja kretów, eliminowanie kun, eliminowanie nornic w są przeszkolone oraz posiadają ogromne wieloletnie doświadczenie.

Zwalczamy gryzonie m.in. w miejscowości jaką jest. Dokładamy wszystkich starań, by nie tylko zrealizować usługę (deratyzacja), jednak naszą najlepszą misją jest też przyczynić się do zwalczania chorób, pożarów i innych niebezpiecznych zdarzeń spowodowanych przez szczury, myszy, krety czy również kuny. Każde zwalczanie gryzoni przeprowadzane jest w taki sposób, żeby zachować wszystkie środki ostrożności oraz bezpieczeństwa osób oraz zwierzaków niewymagających ich zwalczania.

Eliminacja gryzoni to praca kilku etapowa, co weryfikuje dezynsekcja. Po skończonych pracach w danej lokalizacji, przebiega monitoring i analizy, które pozostaną skrupulatnie rejestrowane w protokołach nazywanych protokołami deratyzacyjnymi. Należy pamiętać, że każde działanie zapobiegawcze i prędka interwencja powiązana z odszczurzaniem i zwalczaniem gryzoni jest korzystniejsza niż oczekiwania na ich ucieczkę, śmierć lub też zmniejszenie populacji. Liczy się profilaktyka i ciągły monitoring sytuacji. Takie organizacje oraz instytucje jak gospodarstwa rolnicze i handlowe, spółdzielnie mieszkaniowe, szpitale, szkoły, żłobki, domy kultury i firmy związane z żywnością (restauracje, hotele, magazyny spożywcze, firmy przetwórcze, punkty (m.in. mięsne, piekarnie i cukiernie) powinny posiadać na uwadze, że ich pomieszczenia oraz lokale są narażone na zagnieżdżenie się m.in. szczurów, myszy, kretów, kun oraz nornic. Nawet w Twojej okolicy mogą pojawić się niepożądane szkodniki, wobec tego zwalczanie gryzoni nie powinno być przeciągane w czasie.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Rzęsna 3, Gdańsk, Polska
Telefon
Email

Informacje o autorze

Alewo

Member since 8 miesięcy ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą