Szczegóły ogłoszenia

mis-z-roz-z-płatkami-roz-exlcusive-rose-bear-balon z helem 2
0 Reviews

Nietypowy pomysł na okazujący uczucia upominek

Oryginalny pomysł na romantyczny upominek dla najbliższej osoby przedstawia marka Exclusive Rose Bear. Miś z róż w przyozdobionym pudełku to bez wątpienia prezent sentymentalny. Zamawiający osobiście decydują, czy chcą misia mniejszego, bądź w większym rozmiarze. Jeżeli ktoś zechce, to może zestaw rozbudować o balon z helem w kształcie serca. Niespotykana forma prezentu sprawdzi się jako doskonałe rozwiązanie na rocznicę dnia zaślubin, Dzień Zakochanych, urodziny, Dzień Kobiet, zaręczyny, niespodziankę w dniu zaślubin lub też żeby wyznać komuś miłość po raz pierwszy.

Bez wątpienia, tego typu podarunek zostanie w pamięci bardzo długo. Róże, z jakich miś będzie zrobiony zawsze będą doskonale się prezentowały, a więc pozostaną pamiątką na wiele lat. Ożywione kolory, interesująca postać, zamieszczenie wszystkiego w luksusowym pudle. To w całości sprawia, że de facto warto zdecydować się na wręczenie takiego upominku, bo bezsprzecznie zostanie on doceniany. Misie są wzorcowo zrobione, a estetykę dopełnia eleganckie pudło wypełnione płatkami róż.

Dostawa odbywa się szybko, a za całość można bezpiecznie zapłacić. Nawet wobec tego, jeżeli ktokolwiek wpadnie w ostatniej chwili na to, żeby wręczyć tak nietypowy upominek, nie musi się obawiać. Bez wątpienia nie będzie spóźniony z tym, by w danym czasie okazywać uczucia najbliższej osobie. Z propozycji podarunków każdy samodzielnie wybiera, jaki ma być wymiar misia oraz czy do zestawu mają zostać dołączone jeszcze jakieś upominki.

Każdy miś jest zrobiony z najwyższej jakości sztucznych różyczek. Do każdego kompletu może być dodany bilecik z życzeniami. Osoby, które dotychczasowo zdecydowały się na złożenie zamówienia są usatysfakcjonowane ze współpracy, natomiast osoby którym misie zostały wręczone każdorazowo były miło zaskoczone i zachwycone.

Już podczas przejrzenia fotografii misia można będzie szybko nabrać przekonania, że jest to idealne wyjście. Robiąca wrażenie forma upominku wprowadza romantyczną atmosferę i będzie idealną otoczką wielu godnych uwagi okazji mających na celu świętować uczucie jakie połączyło dwie osoby.

Dane kontaktowe

Informacje o autorze

Alewo

Member since 12 miesięcy ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą