Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Szczegóły ogłoszenia

auto-1291491__480 — kopia — kopia

Jakie jest główne zastosowanie dodatków do oleju

Zużycie silników i innych mechanicznych układów to normalna rzecz i trzeba się do niej przyzwyczaić. Rzecz jasna sposób używania samochodu będzie odgrywał dużą rolę dla tego, w takim tempie nastąpi taki proces. Jeśli rzeczywiście ktoś dba o swoje auto i wymienia systematycznie filtry i olej, to nie powinno nastąpić to tak szybko. Ale po przejechaniu dwustu czy trzystu kilometrów raczej należy się spodziewać tego, że jakieś zużycie się pojawi, lecz dzisiaj dostępny jest jeden skuteczny sposób, aby pomóc trochę silnikowi.

Od jakiegoś czasu w sprzedaży dostępne są bowiem specjalne preparaty, które dolewa się do oleju. Środki takie tworzą na metalowych elementach bardzo twardą, ceramiczną powłokę, chroniącą wnętrze silnika przed zużywaniem się. Sporo ciekawych informacji na temat działania tego typu preparatów można znaleźć w internecie, przykładowo po podaniu w oknie wyszukiwarki słów Objawy zużycia świec żarowych i zapłonowych. Wytworzona warstwa zmniejsza przede wszystkim tarcie między poszczególnymi elementami, a to wpływa z kolei na zużycie paliwa.

W pewnych sytuacjach można się spodziewać kosztów mniejszych nawet o kilkanaście procent, co przy dzisiejszych cenach na stacjach wcale nie jest mało. Równocześnie przez dużą twardość taka powłoka dobrze chroni przed postępowaniem zużycia, jednocześnie w pewnym stopniu regenerując powstałe wcześniej uszkodzenia. Ograniczenie hałasu i wibracji w czasie pracy to kolejne zalety, jakich kilka jeszcze się znajdzie. Co ważne, takie preparaty mogą być stosowane nie tylko w silnikach, lecz również innych układach mechanicznych, typu skrzynie biegów czy przekładnie. Użycie ich jest proste i nie wymaga jakiegoś skomplikowanego serwisowania, ponieważ jedynie wystarczy odmierzoną ilość wlać do oleju i jeździć. Szczegółowe informacje na ten temat znaleźć się powinny w instrukcji dołączone przez producenta. A jeśli ktoś planuje dowiedzieć się czegoś więcej, to może w wyszukiwarce wprowadzić hasło stosowanie dodatku do oleju silników spalinowych i przejrzeć wyświetlone strony.

+Tekst Sponsorowany+

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Bartycka 116, Warszawa, Polska
Telefon

Informacje o autorze

Alewo

Member since 3 lata ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą