Szczegóły ogłoszenia

chihuahua-261490__480

Gadżety dla czworonogów – piłki oraz gryzaki

Przygarnięcie pod swój dach słodkiego szczeniaka to jedna z największych akceptowalnych radości. Pojawienie się wesołego, rezolutnego pieska poprawi humor domownikom, a dzieci nauczy odpowiedzialności i troski o żywe stworzenia. Malutki piesek wymaga jednak specjalnej opieki. Trzeba zainwestować w karmę pełną witamin i mikroelementów, jaka zapewni mu prawidłowy rozwój, praktyczne oraz bezpieczne legowisko oraz smycz oraz obroże, które uproszczą wspólne spacery. Żeby psiak chował się zdrowo oraz spokojnie, wolno w sklepie zoologicznym zaopatrzyć go także w przeróżnego typu zabawki.

Piłki, szmacianki oraz gryzaki pozwolą na uchronienie mebli oraz domowych dodatków przez zniszczeniem przez małego urwisa - polecamy https://uniszki.pl/. Szczeniaki mają albowiem tendencję do gryzienia oraz żucia wszelkie, co znajdzie się w zasięgu ich łapek. Nasila się to wtenczas, gdy wchodzą w okres zmiany zębów mlecznych na zęby stałe. Swędzenie oraz ból pyszczka zmuszają je do nieustannego podgryzania. Zakupienie im specjalnych, gumowych gryzaków zezwoli na prawidłowe wykształcenie się ich ciągle korzystających z naszej oferty zębów.

Oprócz tego co poniektóre tego rodzaju zabawki są nasączane mięsnymi aromatami, co z pewnością przypadnie do gustu czworonożnemu ulubieńcowi. Wychodząc na spacer do parku albo pobliskiego lasu wielokrotnie można natknąć się na czworonoga, który jak szalony biega za piłka rzucaną mu przez właściciela. To atrakcyjna i przydatna forma zabawy z ulubieńcem. Uczy zwierzaka posłuszeństwa, dba o zachowanie przez niego prawidłowej wagi i kondycji oraz zezwala na trwałe zbudowanie relacji z opiekunem. Wybierając miejsce do szaleństw z psem właściciel powinien zwrócić uwagę na parę rzeczy.

Jedną z nich jest wybór terenu. Pofałdowana, pełna dziur łąka ma prawo być przyczyną poważnego nieszczęścia, kiedy tak właściwie biegnącemu z obszerną szybkością psu wpadnie w nią łapa. Należy również zwrócić szczególną uwagę na to, aby zabawa z pupilem nie przeszkadzała korzystającym z parku innym spacerowiczom. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, kiedy w pobliżu są dzieci, albowiem mogą one przeszkadzać w zabawie.

Chcąc wykorzystać chwile spaceru na prosta tresurę, warto zapakować do plecaka nieco wody dla ulubieńca i garść przysmaków, służących za nagrodę w razie należytego wykonywania poleceń. Wybór piłki, za którą będzie gonił pies, też jest znaczący. Powinna być ona miękka, lekka i dość dużych rozmiarów. Zabezpieczy to zwierzaka przed połknięciem niewielkiego przedmiotu, zezwoli równocześnie na swobodne aportowanie ciskanej zabawki.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Mławka 54, 13-240 Iłowo-Osada
Telefon

Informacje o autorze

Alewo

Member since 12 miesięcy ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą