Szczegóły ogłoszenia

door-sign-66880__480

Doskonale działająca poradnia kardiologiczna

Idealnie prosperująca poradnia kardiologiczna w placówce Sports Medic to miejsce, w jakim specjaliści koncentrują się nie tylko na leczeniu wrodzonych i nabytych wad serca, ale też na leczeniu naczyń krwionośnych. Ze względu na to, że choroby układu krążenia są sporym problemem cywilizacyjnym, to do Sports Medic przychodzi znacznie więcej chorych.

Kardiologia Wrocław zajmuje się także chorymi po zawałach, z częstoskurczem, rzadkoskurczem i migotaniem przedsionków. Pacjenci poradni są też pod kontrolą, kiedy zmagają się z chorobą wieńcową i nadciśnieniem tętniczym. Poradnia będzie zajmować się często diagnozą takich schorzeń, a następnie pacjenci są pod kontrolą doświadczonych kardiologów. W miejscu tym realizowane są wyspecjalizowane badania w laboratorium a także pogłębiona diagnostyka.

Kompletna lista chorób leczonych w Sports Medic we wskazanej poradni zawiera: wrodzone i nabyte wady serca, choroby serca, choroby układu krążenia, choroby osierdzia, niewydolność serca, arytmię, chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze, migotanie przedsionków, zapalenie mięśnia sercowego, osierdzia i wsierdzia, zespoły omdleniowe, kardiomiopatie, zaburzenia przewodnictwa oraz choroby układu krążenia związane z wiekiem. Każdy, kto szuka dobrego kardiologa z Wrocławia, powinien zgłosić się do wskazanego ośrodka zdrowia.

Diagnoza zawiera: badania echokardiograficzne, badania EKG, próby wysiłkowe, holter EKG oraz holter RR. Podwyższone wskazania do diagnostyki kardiologicznej dotyczą: pacjentów z niebezpieczeństwem pojawienia się chorób sercowo – naczyniowych, pacjentów z obciążeniem rodzinnym, pacjentów podwyższonego ryzyka leczących się z powodu cukrzycy lub chorób miażdżycowych, osób które wykonują zawody podwyższonego ryzyka oraz sportowców. Mogą być również zrobione: inwazyjne procedury diagnostyczne – badania z zastosowaniem cewników, ultrasonografia wewnątrznaczyniowa, pomiar ciśnienia wewnątrz tętnic wieńcowych oraz koronografia.

Dane kontaktowe

Informacje o autorze

Alewo

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą