Szczegóły ogłoszenia

BIOS

Deratyzacja

Usługa zwalczania komarów i kleszczy, realizowana przez firmę BIOS to kolejne świadczenie, z jakiego można korzystać w tym miejscu. Jest to jedno ze świadczeń określanych jako sezonowe, bo komary i kleszcze są zmorą latem, tak samo w miejscowościach wypoczynkowych, jak i w blokach. Czynności wybijające mają na celu ograniczyć populację komarów i kleszczy, co ma szczególne znaczenie w przypadku kleszczy jakie roznoszą groźne choroby. Z usługi można korzystać w dobrej kwocie, co jest doceniane. Czynności bazują na rozpylaniu na zarośla, trawy, krzewy i drzewa specjalnych preparatów za pomocą zamgławiacza z zimną mgłą. Zagęszczona mgła z preparatu trującego jest wypuszczana z generatora pod dużym ciśnieniem. Preparat jest lekki, czyli bez problemu przedostaje się we wszystkie szczeliny. Pracownicy dodają do urządzenia specjalną substancję, przyklejającą się do roślin oraz drzew.

Wtedy nie ma potrzeby się obawiać rozmazania pod wpływem opadów. Efektywność zabiegu sprawia, że wystarczy wykonać na początku lata jeden zabieg, by zapobiegać pojawieniu się kleszczy i komarów. Zabiegi takie poleca się robić w okolicy przedszkoli, szkół, żłobków, w parkach oraz na terenach rekreacyjnych. Usługa deratyzacja jest skierowana również do klientów indywidualnych, jacy chcą zabezpieczyć ogródek. Dla tej grupy zleceniodawców, jak i dla klientów biznesowych możliwe jest też korzystanie z usługi likwidacji pluskiew.

Pojawiają się one w obiektach noclegowych, jak i w mieszkaniach, gdzie dzieci uczęszczają do przedszkola. Jeżeli ktoś we własnym lokalu lub domu znajdzie insekty, to musi skontaktować się ze specjalistami, którzy zajmą się szybko ich likwidacją. W zakresie usługi wykonywane są 3 zabiegi, z wykorzystaniem 3 odmiennych preparatów i doprowadzi do zobojętnienia insektów na substancje czynne. Dodatkowo stosowana jest parownica, jaka bezzwłocznie zwalczy jaja. Za każdym razem specjaliści pozbędą się szczególnie dużych kolonii pluskiew. Usługi BIOS – z zakresu dezynfekowania, dezynsekowania oraz deratyzacji są dostępne w niewygórowanych cenach. Są od dawna rekomendowane.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Gdańsk, Polska
Telefon
Email

Informacje o autorze

Alewo

Member since 1 rok ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą