Szczegóły ogłoszenia

Colibra

Colibra – kolczyki sklep internetowy

Colibra to ceniony, polski zakład biżuterii modowej. Oferuje biżuterię sztuczną wysokiej klasy. Rodzimy wytwórca wykonuje wyroby dla pań mających spore wymagania, które preferują doskonały styl. Poza najwyższą jakością kolczyki sklep internetowy wyróżnia także to, że są przyjazne dla skóry. Konsumentki bardzo to chwalą, gdyż nawet jeśli mają uczulenia mogą sobie pozwolić na zakup wysokiej jakości biżuterii. Lider w branży zabiega o to, żeby biżuteria była nietuzinkowa. Idealne okazy są znane nie tylko w Polsce, ale też poza granicami kraju.

Subtelna kolekcja zainspirowana jest międzynarodowymi trendami, targami mody, targami jubilerskimi a także historią sztuki. Katalog sklepu obejmuje: kolczyki, naszyjniki, pierścionki, zawieszki, bransoletki, celebrytki, klipsy, kolie a także perły. Te wyroby są bardzo kobiece. Można je zakładać na szczególne okoliczności, jak i każdego dnia. Topowa biżuteria handmade jest doceniana za to, że dostaje się zapewnienie, że żadna inna osoba nie ma drugiego takiego samego modelu. O tym, że są to wyroby luksusowe poświadcza wykonanie z wysokiej jakości tworzyw: 24 – karatowego złota, srebra, kryształów Swarovskiego oraz rutenu. Na oryginalność biżuterii składają się także: austriacka galwanotechnika, technika zabezpieczająca przed ścieraniem, perfekcyjne wykończenia. Dlatego zaprezentowane produkty poza jubilerskimi nie bez przyczyny są uważane także jako artystyczne.

Trendy biżuteria PREMIUM zawiera w dodatku bransoletki dla mężczyzn i kolczyki dla dzieci. Biżuterię marki Colibra można kupić dla siebie albo w ramach prezentu. Wszystkie modele są scharakteryzowane na stronie sklepu oraz dodane są do nich fotografie. To pozwala podejmować słuszny wybór. Kiedy zaś ktoś miałby dodatkowe pytania, to może korzystać z podpowiedzi sprzedawców. Krajowa marka oferująca biżuterię wyznacza standardy w sprzedaży, dbając o to, aby sklep online prosperował perfekcyjnie. Poza tym jeśli ktoś chce poszerzać swoją wiedzę na temat jubilerstwa, produktów handmade oraz dowolnych wyrobów, może zajrzeć do bloga tematycznego.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Adres
Pruszków, Polska

Informacje o autorze

Alewo

Member since 8 miesięcy ago
View Profile

Kontakt ze Sprzedawcą